Monthly Archives: August 2010

2010 – 2011 İtalya’ya Erasmus programıyla gidecekler

Herkese merhaba,

İtalya'da Erasmus 2010 - 2011

2009 – 2010 döneminde İtalya’da Erasmus programıyla bulunmuş olan arkadaşlarımız yavaş yavaş Türkiye’ye dönüyorlar. Umuyorum ki herkes güzel bir yıl geçirmiştir ve eşsiz bir deneyim yaşamıştır. Benim okuduğum üniversiteye gelen Erasmus öğrencilerinin Facebook’da İtalya’dan ayrıldıkları için ne kadar üzgün olduklarını her gün okuyorum.
İtalya’ya gelmeden önce yapılan işlemler, uğraşılan prosedürler ve bürokrasi sıkıcı bir süreç olabiliyor ama eminim hepsi unutulmuştur ve gerçekten mutlu anılarla dönüyorlar evlerine. Yaşadıklarını İtalya’ya gelecek arkadaşlarla paylaşmak isteyenler bana ulaşırlarsa italyam.com da yayınlamaktan mutluluk duyarım.

Bu dönem yani 2010 – 2011’de İtalya’ya gelecek arkadaşlara şimdiden iyi yolculuklar diliyorum. Uçak biletini hala almamış olanlar Blu-Express‘den Pegasus‘tan ya da ekobilet.com, ucuzabilet.com gibi sitelerden makul fiyatlarla bilet alabilirler.

Birbirinizle iletişimde olmak amacıyla 2010 – 2011 döneminde İtalya’ya gelecek olan arkadaşlar aşağıya e-posta adreslerini de yazabilirler.

Herkesin İtalya’da güzel zaman geçirmesi dileğiyle…

İyi tatiller!